INVL Logo

„INVL Renewable Energy Fund I“ pasirašė 25 mln. eurų...

„INVL Asset Management“ valdomas į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ pasirašė sutartį su „Kommunalkredit Austria AG“ („Kommunalkredit“) dėl 25 mln. eurų paskolos. Už paskolą gautos lėšos bus naudojamos 51 megavato (MW) galios saulės elektrinių statybai Rumunijoje finansuoti.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ valdoma įmonė...

„INVL Asset Management“ valdomo į atsinaujinančios energetikos projektus investuojančio fondo „INVL Renewable Energy Fund I“ įmonė „REFI Energy“ sėkmingai išplatino investuotojams pirmąją viešą 4,5 mln. eurų vertės fiksuotų palūkanų obligacijų emisiją. Skolos vertybinių popierių paklausa 1,5 karto viršijo pasiūlą, pasiūlymus pateikė daugiau kaip 250 institucinių ir mažmeninių investuotojų iš Lietuvos.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ valdoma įmonė pradeda...

„INVL Asset Management“ valdomas į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ žengia į viešą obligacijų rinką ir per valdomą įmonę „REFI Energy“ sieks išplatinti investuotojams iki 4,5 mln. eurų vertės fiksuotų palūkanų obligacijų.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ valdoma įmonė saulės...

„INVL Asset Management“ valdomo į atsinaujinančios energetikos projektus investuojančio  fondo „INVL Renewable Energy Fund I“ įmonė „REFI Energy“ saulės jėgainių statybai Lenkijoje pritraukė 3,5 mln. eurų.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ iš investuotojų...

„INVL Asset Management“ valdomas į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ iš investuotojų papildomai pritraukė 5 mln. eurų ir pasiekė 57,9 mln. eurų dydį.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ pradeda naują fondo...

„INVL Asset Management“ valdomas į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ pradeda naują fondo vienetų platinimą. Juos platina INVL Šeimos biuras.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ iš investuotojų...

„INVL Asset Management“ valdomas į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ iš investuotojų papildomai pritraukė 18,3 mln. eurų ir pasiekė 52,9 mln. dydį.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ perka 174 MW galios...

„INVL Asset Management“ valdomas  į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ sudarė sutartį dėl 174 megavatų (MW) galios saulės parko projekto Rumunijoje įsigijimo. Bendros investicijos į fondo projektus Rumunijoje gali siekti apie 350 mln. eurų.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ perka 6 saulės parkų...

„INVL Asset Management“ valdomas  į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ toliau aktyviai investuoja Rumunijoje – pasirašė dvi sutartis dėl 6-ių saulės parkų projektų, kurių bendra galia sieks 102,7 megavatų (MW), įsigijimo.

Daugiau